Informace o nás

Rozhodli jsme se dokázat, že móda podle posledních trendů a sympatie k psímu plemenu pudl jsou pojmy, které lze spojit. Některým to může připadat jako bláznivý nápad, ale věříme, že poté co si prohlédnete náš nově spuštěný e-shop, poznáte, že je to nejen možné, ale že se to padařilo způsobem, který Vás nadchne.

V našem internetovém obchodě si vybere každý, kdo chce doplnit svůj styl o něco jedinečného, o něco, co u nás běžně nekoupí. Kdo se rozhodl velkou část svého volného času spojit s výstavami psů a v rámci nich prošel spoustou českých, evropských, někdo i zámořských měst, dá nám jistě za pravdu. Na našem trhu chybí módní značka, která s lehkostí a elegancí spojí dva odlišné světy. Svět lidí sledujících nejnovější módní trendy, stylové oblékání a originální módní doplňky a svět těch, kterým učarovalo prostředí výstav psů, chovatelských klubů, svět, kde se vše točí kolem psích miláčků. Hledali jsme dlouho, nakonec jsme našli značku, která naši představu o dokonalém propojení těchto dvou světů suverénním a přitom svěžím stylem naplňuje.

Propojení těchto dvou světů se nám podařilo nalézt u společnosti Lifestyle and Fashion AG, kterou v roce 2003 založil Michael Knobloch, spolu se svým bratrem Jörgem. Firma se proslavila značkami Pink Poodle ®, Poodlebag ® a Smokeshirt ®. Značky s růžovým pudlem ve znaku si velice rychle našly své zákazníky po celém světě.  Je nám proto velkým potěšením, že můžeme nabídnout produkty těchto značek nyní i Vám, zákazníkům v České republice.